sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna

Sesja mamy z synkiem w plenerze-Kamila i Patryk

To była bardzo spontaniczna sesja. Z Kamilą umówiłyśmy się z dnia na dzień jeszcze w kwietniu, wiedziałam, że będzie ładna pogoda. Spotkałyśmy się w parku trochę przed zachodem słońca. A oto efekty tej sesji:

sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna drzewo- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna dmuchawiec- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze- krawczyńscy pracownia fotograficzna sesja mamy z synkiem w plenerze sesja mamy z synkiem w plenerze

Marzysz  o podobnej sesji? Zapraszam: oferta, kontakt.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasz instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.